Home » Programma » Zaaldienst

Beste sportvrienden en coaches,

Hierbij ontvangen jullie de indeling van de zaaldienst van de 1e helft zaalcompetitie 2018/2019.

De gele zaaldienst tas vindt je in het hok tegenover de kantine.
In de tas bevindt zich:

  • Regels
  • Indeling van zaaldienst schema
  • Presentielijst
  • Wedstrijdprogramma
  • Informatielijst van de leden
  • Witte A4 papieren voor straffen en 2 minuten
  • Verenigen en tenue kleuren
  • Sporthal adressen

Regels voor zaaldiensten

  • 15 minuten vóór aanvang wedstrijd aanwezig.
  • Als je bij een E of D wedstrijd met een ouder staat, is het de bedoeling dat de coach van het team een ouder regelt van de tribune.
  • Zelf vervanging regelen indien nodig. Zorg dat het goed in de map komt te staan zodat iedereen weet wie de zaaldienst overneemt.
  • Vul de presentielijst in zodat ik weet wie er zaaldienst heeft gedraaid.
  • Diegene, die als laatste bij een zaaldienst op de lijst staat, legt de tas weer terug in de kast.
  • Als je niet komt opdagen bij de zaaldienst dan wordt je bij de 2e helft zaalcompetitie 2 keer ingedeeld.
  • Niet iedereen hoeft zaaldienst te draaien vanwege andere taken. (trainen, fluiten, coachen of schoonmaken).
  • Zijn er vragen of iemand is niet aanwezig mail naar: maardekker@hotmail.com

 

Mis je iets in de tas, laat het me weten!

 

Groet Marit Dekker

 

Schema

Dag Datum Tijd Teams Zaaldienst
Zaterdag 3-11-2018 13.30-15.30  E1 E2 Jente Tijm ouder van de E1+E2
    15.30-17.20 D2 D1 Fay Dekker  ouder van de D2+D1
Zondag 4-11-2018 10.00-12.00 C1 B1 Yara Hopman Eva Strooper
    12.00-14.25 Dam1 A1 Inge van Straaten  Tess Poland
    14.25-15.25 B2 B2 Eva Groenveld  Lieke Bleeker
Zaterdag 24-11-2018 10.00-11.40 E2 D2 Maud Kruijer  ouder van de E2+D2
    11.40-13.35 E1 D1 Lotte de Jong  ouder van de E1+D1
Zondag 25-11-2018 10.00-12.00 C1 B1 Merel Tesselaar Sten van Welle
    12.00-14.20 Dam1 A1 Kim van Straaten Hanne Blommaart
    14.20-15.20 B2 B2 Cynthia Perrin  Suze van Dijk
Zaterdag 8-12-2018 13.30-15.20 E2 E1 Manon Pronk  ouder van de E2+E1
    15.20-17.05 D2 D1 Fleur Feddema  ouder van de D2+D1
Zondag 9-12-2018 10.00-12.00 C1 B1 Fleur Stuijt  Marique Dekker
    12.00-14.20 Dam1 A1 Rianne Breur  Jet Zwart
    14.20-15.20 B2 B2 Anouk van der Vliet + Sam Veltum