Home » Programma » Zaaldienst

Beste sportvrienden en coaches,

Hierbij ontvangen jullie de indeling van de zaaldienst van de 1e helft zaalcompetitie 2018/2019.

De gele zaaldienst tas vindt je in het hok tegenover de kantine.
In de tas bevindt zich:

  • Regels
  • Indeling van zaaldienst schema
  • Presentielijst
  • Wedstrijdprogramma
  • Informatielijst van de leden
  • Witte A4 papieren voor straffen en 2 minuten
  • Verenigen en tenue kleuren
  • Sporthal adressen

Regels voor zaaldiensten

  • 15 minuten vóór aanvang wedstrijd aanwezig.
  • Als je bij een E of D wedstrijd met een ouder staat, is het de bedoeling dat de coach van het team een ouder regelt van de tribune.
  • Zelf vervanging regelen indien nodig. Zorg dat het goed in de map komt te staan zodat iedereen weet wie de zaaldienst overneemt.
  • Vul de presentielijst in zodat ik weet wie er zaaldienst heeft gedraaid.
  • Diegene, die als laatste bij een zaaldienst op de lijst staat, legt de tas weer terug in de kast.
  • Als je niet komt opdagen bij de zaaldienst dan wordt je bij de 2e helft zaalcompetitie 2 keer ingedeeld.
  • Niet iedereen hoeft zaaldienst te draaien vanwege andere taken. (trainen, fluiten, coachen of schoonmaken).
  • Zijn er vragen of iemand is niet aanwezig mail naar: maardekker@hotmail.com

 

Mis je iets in de tas, laat het me weten!

 

Groet Marit Dekker

 

Schema

2e helft zaaldienst schema 2018-2019
Dag Datum Tijd Teams Zaaldienst
Zondag 13-1-2019 10.00-11.50 E2 D2 Jade Wit ouder van de E2
    11.50-13.00 Dam1   Maartje Blankendaal Sten van de Welle
    13.45-15.45 B1 D1 Anna Strooper Eva Strooper
    15.45-16.45 B2   Sanne Kraakman Sam Dekker
Zaterdag 26-1-2019 10.00-11.40 E2 D2 Michelle Kaandorp ouder van de E2+D2
    11.40-13.15 E1 D1 Amy Parris ouder van de E1+D1
Zondag 27-1-2019 10.00-12.00 C1 B1 Britt Rietveld Cris Klijbroek
    12.00-14.20 Dam1 A1 Maureen Kruijer Iris Blokdijk
    14.20-15.20 B2   July Entes Pem van Schagen
Zaterdag 2-2-2019 12.20-14.00 E2 D2 Roos Molenaar ouder van de E2+D2
    14.00-15.40 D1 E1 Iris Borst ouder van de D1+E1
    15.40-17.40 C1 B1 Yara Hopman Floor Groenland
    17.40-19.50 B2 A1  Amber Gaal Kimberley Bes
    19.50-21.00 Dam1   Ilse Hooglugt Lynn Dekker
Zaterdag 2-3-2019 13.00-14.40 E2 D2 Ruby Veltum ouder van de E2
    14.40-16.15 E1 D1 Rianne van den Brink ouder van de D2+D1
Zondag 3-3-2019 10.00-12.00 C1 B1 Maud van Schagen Gwen Versteegh
    12.00-14.20 Dam1 A1 Amber Bleeker Kim van Straaten
    14.20-15.20 B2   Leonie Borst Lois de Jong
Zaterdag 16-3-2019 13.00-15.30 E2   Anita Groot  
      D2 E1 Lara Paarlberg ouder van de D2+E1
Zondag 17-3-2019 10.00-12.00 C1 B1 Yentl Pronk Tess Overpelt
    12.00-14.10 Dam1 B2 Rianne Breur Nadine Wardenaar
Zaterdag 23-3-2019 10.00-12.00 E2 D2 Joyce Masteling ouder van de E2+D2
    12.35-13.35 D1   Paulien Meendering Kim Pronk
Zondag 24-3-2019 10.00-12.00 C1 B1 Fleur Feddema Suze Buter
    12.00-14.20 Dam1 A1 Inge van Straaten Bente Bes
    14.20-15.20 B2   Iris van der Vliet