Home » Info/contact » Wie Wat Waar

Wie wat waar bij Handbalvereniging Hollandia T 2017/2018

 

HOOFDBESTUUR

Voorzitter

Michel Blokdijk

0226-393473

06-13046245

info@handbal-hollandia-t.nl

Secretaris

Linda Hof

06-12663045

borfoh@quicknet.nl

Penningmeester

Claudia Blokdijk

0226-394642

claudia.handbal@hotmail.com

Bestuurslid

Siem Tesselaar

0226-722598

marjosiem@hotmail.com

Bestuurslid 

Anita Dekker/Groot

0226-393834

g.dekker1@quicknet.nl

Bestuurslid

Xandra Nagengast

06-14946877

xandranagengast@gmail.com

Bestuurslid

David v/d Welle

0226-392209

D.v.d.Welle@kpnplanet.nl

Bestuurslid

Marcel v/d Brink

06-26428366

mh.vandenbrink@gmail.com

Afdeling commissie

Wedstrijd Secretariaat

David v/d Welle

0226-392209

D.v.d.Welle@kpnplanet.nl

Contact persoon

Sporthal Harenkarspelhal

Gerard Rooth

06-10882422

g.l.rooth@gmail.com

Ledenadministratie

Beatrix Verweij

0226-393447

06-10869810

beatrixverweij@hotmail.com;

Scheidsrechters

Anita Dekker/Groot

0226-393834

g.dekker1@quicknet.nl

Oud papier diensten

Siem Tesselaar

0226-722598

marjosiem@hotmail.com

Veld- en zaaldiensten

Eva Tesselaar 

06-45809283 

evatesselaar@hotmail.com

Kantinediensten

Lida Strooper 

0226-395177

franklida@quicknet.nl

Sociaal Media /Web Site / Krant

Michel Blokdijk

0226-393473

06-13046245

info@handbal-hollandia-t.nl

Sponsors / Bordreclame

Marja Steensma

0226-390101

marjasteensma@hotmail.com

Kledinglijn

Marja Steensma

0226-390101

marjasteensma@hotmail.com

EVENEMENTENCOMMISSIE

Commissielid

Angelique Dekker

0226-394309 

mg.dekker@quicknet.nl 

Commissielid

Miranda v. Schagen

0226-394973 

vanschagen@quicknet.nl

Commissielid

Mariska Sommer

06-46187846

hd.sommer@quicknet.nl

Commissielid

Linda de Pee

0226-750734

lindadepee19@hotmail.com

Commissielid

Renate Sijtsma

0226-395039

renatewit@hotmail.com

Commissielid

Lida Strooper

0226-395177

franklida@quicknet.nl

SCHEIDSRECHTERS

Bondscheidsrechter

Simone Dam

Bondscheidsrechter

Kim Post

Coördinator 

Anita Dekker/Groot

0226-393834

g.dekker1@quicknet.nl

Vereniging scheidsrechter

Cor Blom

0226-391677

cjblom@zonnet.nl

Vereniging scheidsrechter

Britt Blokdijk

06-37293607

mj.blokdijk@quicknet.nl

Vereniging scheidsrechter 

Annemiek Schuffelen 

0226-317183

p.schuffelen1@kpnplanet.nl 

Vereniging scheidsrechter

Letty Lub

0226-393155

letty.lub@quicknet.nl

Vereniging scheidsrechter 

Jim Blokdijk

0226-394642

claudia.handbal@hotmail.com

Vereniging scheidsrechter 

Christa Snaas/Hemmer

06-15331932

christa208@hotmail.com

Vereniging scheidsrechter

Beatrix Verweij

0226-393447

06-10869810

beatrixverweij@hotmail.com
Vereniging scheidsrechter

Marike Zwart

0226-381078

marike.zwart@quicknet.nl

Vereniging scheidsrechter

Ellisa Steensma

0226-390101

c.steensma@quicknet.nl

Vereniging scheidsrechter

Marcel v/d Brink

06-26428366

mh.vandenbrink@gmail.com

 

 

 

BEGELEIDING (JEUGD) SCHEIDSRECHTERS 

 

Anita Dekker/Groot

0226-393834

g.dekker1@quicknet.nl

 

Hennie Burgman

 

TRAINERS

Hoofdtrainer (interim)

Anita Dekker 0226-393834

g.dekker1@quicknet.nl

Keeperstrainer

Marcel v/d Brink

06-26428366

mh.vandenbrink@gmail.com

Hoofd Jeugd

Anita Dekker/Groot 

0226-393834

g.dekker1@quicknet.nl

Beatrix Verweij

0226-393447

beatrixverweij@hotmail.com

Elisa Steensma

0226-390101

c.steensma@quicknet.nl
Meike Korn 06-14946877 bartenxandra@planet.nl
Britt Blokdijk 06-37293607

mj.blokdijk@quicknet.nl

 

 

 

 

SPORTHAL

Sporthal Harenkarspel

Sportfonds Schagen

0226-392266

Arjan Rijs 06-40596208

 sporthalbeheerder.schagen@sportfondsen.nl

Sportzaal ´de Groet´

Sportfonds Schagen

0226-392266

Arjan Rijs 06-40596208

 sporthalbeheerder.schagen@sportfondsen.nl

 

 

 

 

COACHES

Dames 1 (Interim)

Anita Dekker

0226-393834

g.dekker1@quicknet.nl

Dames 1  (Begeleider)

Marcel v/d Brink

06-26428366

mh.vandenbrink@gmail.com

Dames 2   (HT/CZ)

Jim Blokdijk

0226-394642

claudia.handbal@hotmail.com

Dames 3

Petra Blokdijk

0226-393473

mj.blokdijk@quicknet.nl

B-jeugd 1

Marja Steensma

0226-390101

c.steensma@quicknet.nl

B-jeugd 2

Miranda v. Schagen

0226-394973

m.van.schagen4@kpnplanet.nl

C-jeugd 1

Marike Zwart

0226-381078

marike.zwart@quicknet.nl

C-jeugd 2

Angelique Dekker

0226-394309

mg.dekker@quicknet.nl

D-jeugd 1

Dion Ferdinandus

06-21561152

dionferdinandus@gmail.com

E-jeugd 1

Annaly Buter

0226-391819

annaly.buter@quicknet.nl

E-jeugd 2

Christa Koenis

06-27100746

Patrick.christa@gmail.com

E-jeugd 3

Gert-Jan Bleeker

06-52337925

gertjan.angelique@hotmail.com

F-jeugd 1

Sonja Wouda

06-51398841

sonjawoudavlaar@gmail.com

F-jeugd 2

Carine Hof

06-14768138

c.hof@dewijdeveert.nl