Home » Info / contact » Wie Wat Waar

Wie ,Wat, Waar,  bij Handbalvereniging Hollandia T 2019 / 2020

 

HOOFDBESTUUR

Voorzitter

Michel Blokdijk

0226-393473

06-13046245

handbal-michel@ziggo.nl

Secretaris

Linda Hof

06-12663045

borfoh@quicknet.nl

Penningmeester

Claudia Blokdijk

0226-394642

claudia.handbal@hotmail.com

Bestuurslid

Siem Tesselaar

0226-722598

marjosiem@hotmail.com

Bestuurslid 

Anita Dekker/Groot

0226-393834

 

Bestuurslid Marcel v/d Brink 06-26428366

mh.vandenbrink@gmail.com

Bestuurslid

David v/d Welle

0226-392209

D.v.d.Welle@kpnplanet.nl

AFDELING COMMISSIE

Wedstrijd Secretariaat

David v/d Welle

0226-392209

D.v.d.Welle@kpnplanet.nl

Contact persoon

Sporthal Harenkarspelhal

Gerard Rooth

06 36015888

g.l.rooth@gmail.com

Ledenadministratie

Beatrix Verweij

0226-393447

06-10869810

beatrixverweij@hotmail.com

Scheidsrechters

Anita Dekker/Groot

0226-393834

 

Oud papier diensten

Siem Tesselaar

0226-722598

marjosiem@hotmail.com

Zaaldiensten

Marit Dekker

0226-393834

maardekker@hotmail.com

Kantinediensten

Tony Entes

0226-391155

h.entes@quicknet.nl

Sociaal Media /Web Site / Krant

Michel Blokdijk

0226-393473

06-13046245

handbal-michel@ziggo.nl

info@handbal-hollandia-t.nl

Sponsors / Bordreclame

Marja Steensma / Michel Blokdijk

0226-390101 / 06-13046245

marjasteensma@hotmail.com

handbal-michel@ziggo.nl

Kledinglijn

Marja Steensma

0226-390101

marjasteensma@hotmail.com

EVENEMENTENCOMMISSIE

Commissielid

Angelique Dekker

0226-394309 

mg.dekker@quicknet.nl 

Commissielid

Miranda v. Schagen

0226-394973 

vanschagen@quicknet.nl

Commissielid

Wendy Smit 06-51983591

Maikenwendy@yahoo.com

Commissielid

Iris Tesselaar 0226-393363

iristesselaar@hotmail.com

SCHEIDSRECHTERS

Bond scheidsrechter

Kim Post

Bond scheidsrechter

Simone Dam

Coördinator 

Anita Dekker/Groot

0226-393834

 

Vereniging scheidsrechter

Cor Blom

0226-391677

cjblom@zonnet.nl

Vereniging scheidsrechter

Britt Blokdijk

06-37293607

mj.blokdijk@quicknet.nl

Vereniging scheidsrechter 

Annemiek Schuffelen 

0226-317183

p.schuffelen1@kpnplanet.nl 

Vereniging scheidsrechter

Letty Lub

0226-393155

letty.lub@quicknet.nl

Vereniging scheidsrechter 

Jim Blokdijk

0226-394642

claudia.handbal@hotmail.com

Vereniging scheidsrechter 

Christa Snaas/Hemmer

06-15331932

christa208@hotmail.com

Vereniging scheidsrechter

Beatrix Verweij

0226-393447

06-10869810

beatrixverweij@hotmail.com

Vereniging scheidsrechter

Marike Zwart

0226-381078

marike.zwart@quicknet.nl

Vereniging scheidsrechter

Marcel v/d Brink

06-26428366 mh.vandenbrink@gmail.com

BEGELEIDING (JEUGD) SCHEIDSRECHTERS 

 

Anita Dekker/Groot

0226-393834

 

 

Hennie Burgman